Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
21:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепродзержинске подростки помогли пенсионеру задержать разбойника и удерживать его до приезда милиции

В Днепродзержинске подростки помогли пенсионеру задержать разбойника и удерживать его до приезда милиции
Как сообщает пресс-служба УМВД в Днепропетровской области, злоумышленник пытался силой заставить 66-летнего днепродзержинца поменяться с ним велосипедами, а когда тот не согласился, ударил его ножом в живот.

Группа подростков, случайно оказавшихся рядом, помогли пенсионеру, вызвали милицию и удерживали нападающего до приезда милиции.

Это произошло в Днепровском районе Днепродзержинска. Работники милиции, которые выехали на место происшествия, задержали злоумышленника и установили его личность. Им оказался неработающий ранее судимый местный житель 1981 года рождения.

Нападавшему грозит наказание по ч. 1 ст. 187 Уголовного кодекса Украины (разбой), предусматривающее от 3-х до 7 лет лишения свободы.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Однако  (29.09.14 20:36): Разбой, ножевое ранение в живот (минимум средней тяжести телесное повреждение) и всего лишь от 3-х до 7 лет. А судимость ? Это уже рецедивист. В лучшем случае отсидит пару-тройку лет и на УДО (условно-досрочное). ГУМАНИЗЬМ ! За примерное поведение в зоне на выходе выдать ему ножичек, пусть далее продолжает. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Молодцы  (29.09.14 14:09): Достойные молодые люди,не прошли мимо чужой беды.Спасибо Вам большое и Вашим родителям.Низкий поклон родителям.Они воспитали порядочных людей. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті