Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 14 липня 2025
02:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На житловому масиві Червоний камінь виявили величезну колонію рідкісних птахів

|«« «« »» »»|

Багато видів птахів раніше відлітали восени у теплі краї, але тепер залишилися зимувати у нашому місті.

Глобальне потепління творить чудеса. Все більше пернатих вважають за краще не здійснювати тривалі перельоти на зимівлю, а залишаються в рідних місцях.

Міський сайт уже писав про цю тенденцію. Розповідали ми і про те, що такі факти фіксують у Дніпровсько-Орельському заповіднику.

Та що там заповідник! У самому місті, на житловому масиві Червоний камінь, біля берегів річки Дніпро можна спостерігати небачене раніше взимку скупчення чапель, бакланів, голів, мартинів та іншої пернатої краси.

Величезну колонію різних видів птахів на Червоному камені виявив Володимир Бірчак та поділився своїм відкриттям у групі «Бьордвотчінг в Україні»:

«2 години погуляв по Червоному камені у Дніпрі.

Що вам сказати - це фантастика, звісно. Часами ганяєшся по маленьких водоймах за тим птаством, а тут тільки б сонце і хороший зум. Хоча, чого я скаржуся, і так більше 500 фото!

До вашої уваги: чепура велика на шикуванні мартинів звичайних та сивих, чепура-"птеродактель", сіра чапля із рибкою, фотосесії пірникоз великих та бакланів великих, а також гоголів зеленоголових.

Було ще багато інших, повний список спостереження тут - https://ebird.org/checklist/S210727958

М. Дніпро (Червоний камінь)».

Фото – Володимир Бірчак.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (14)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (8)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (7)

•  В уряді пропонують відмовитися від прожиткового мінімуму: як це вплине на українців (7)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (6)

•  У Дніпрі демонтують 78 самовільно встановлених гаражів: список адрес (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (5)

•  Українці вʼїжджатимуть в ЄС по-новому: Європарламент схвалив рішення (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті