Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
07:35

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Гуманітарна допомога від ЮНІСЕФ покращить якість питної води у Дніпрі

Гуманітарна допомога від ЮНІСЕФ покращить якість питної води у Дніпрі

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» отримало гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ: кварцевий пісок для завантаження фільтрів на одній з насосно-фільтрувальних станцій.

«Це дозволить покращити якість питної води та збільшити власну подачу води на місто. Ба більше – зекономить кошти на електроенергії. Очікуваний обсяг — 450 тонн», — розповів директор КП «Дніпроводоканал» Юрій Гамазинський.

Цей природний матеріал містить високий рівень кремнію, який усуває каламутність води та не входить у реакцію з іншими хімічними речовинами. Кількості у 450 тонн станції вистачить майже на декілька років.

«За технологією цей кварцевий пісок завантажують у фільтр. Середній термін роботи засипки фільтра — 2 роки. Найголовніше, що ми зможемо не припиняти надавати якісні послуги мешканцям Дніпра», — зазначив головний технолог КП «Дніпроводоканал» Євген Захаренко.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті