Пн, 03 червня 2024
23:28

Дніпро-1 — Динамо Київ 1:2. Відео голів та огляд матчу

У рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо здобуло непросту перемогу над Дніпром-1 з рахунком 2:1.

За паритету на табло після голів Олексія Гуцуляка та Владислава Кабаєва, "біло-сині" залишилися в меншості через вилучення Олександра Тимчика на 88-ій хвилині.

Утім, в компенсований до другого тайму час Динамо Київ таки вирвало перемогу завдяки рятівному м'ячу у виконанні Владислава Ваната.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Дніпро-1 — Динамо Київ у рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги-2023/24:

Дніпро-1 — Динамо Київ 1:2

Голи: Гуцуляк, 43 — Кабаєв, 49, Ванат, 90+1

Дніпро-1: Волинець — Адамюк, Сваток, Сарапій, Пасіч — Бабенко, Рубчинський (Горбунов, 84) — Мірошніченко, Лєднєв, Очеретько — Гуцуляк.

Динамо Київ: Бущан — Тимчик, Попов, Михавко (Дячук, 66), Вівчаренко — Андрієвський (Бражко, 59) — Ярмоленко (Волошин, 59), Шапаренко (Шепелєв, 82), Буяльський, Кабаєв (Супряга, 82) — Ванат.

Попередження: Сарапій, Мірошніченко, Сваток, Гаджиєв, Горбунов — Шапаренко, Андрієвський, Ярмоленко, Дячук

На 88-й хвилині був вилучений Олександр Тимчик (Динамо Київ) (грубе порушення).

Василий  (28.04.24 23:57): Игра была равна,играли два гавна Відповісти | З цитатою
vasya  (28.04.24 23:36): Какие же вы, журналисты, деревянные. Какие голы председателей? Вы хоть бы прочитали то, что пишите. Хотя, о чем это я, вы же читать не умеете Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1