11:17

БК «Прометей» продолжает лидировать в Еврокубке 7 Дней

|«« «« »» »»|

Баскетболисты из Слобожанского под Днепром одержали в еврокубке уже 11-ю победу и сохранили за собой лидерство в турнирной таблице.

Очередной матч наши земляки провели вчера на выезде в Германии. Соперник был непростым – «Ратиофарм Ульм» обыграл в первом круге слобожанцев на их домашней площадке.

Но в этом году «Прометей» набрал прекрасную форму и одержал в турнире очередную победу, взяв у немцев реванш за поражение.

Об этом матче и турнирной ситуации БК «Прометей» сообщил следующее:

"Прометей" взяв реванш у БК "Ратіофарм Ульм" за поразку у першому колі 7DAYS EuroCup.

У поєдинку 15 туру 7DAYS EuroCup "Прометей" зіграв на виїзді з клубом "Ратіофарм Ульм" із Німеччини.

Наша команда зуміла взяти у суперника реванш за поразку у першому колі та перемогла з рахунком 83:78.

Перша половина гри пройшла у рівній боротьбі. За підсумками кожної із двох чвертей 20-хвилинного ігрового відрізку перевага команд становила лише один пункт. При цьому на велику перерву у статусі лідера пішов український клуб (40:39).

Третя чверть пройшла під знаком домінування "Прометея". На останню перерву команди пішли за комфортних "+8" для нього.

В останньому десятихвилинному відрізку український клуб продовжував контролювати гру, довівши її до 11-ї перемоги у турнірі.

"Прометей" зберіг лідерство у групі А 7DAYS EuroCup.

Успіх "Прометея" у протистоянні 15-го туру Єврокубку з БК "Ратіофарм Ульм" став для нашої команди 11-м у турнірі. Вона, як і раніше, на одну перемогу випереджає іспанський "Ховентут". Іспанці сьогодні переконливо обіграли у гостях найближчого суперника "Прометея" - французький "Бург" (86:65).

"Бург", а також італійська "Рейєр Венеція", литовський "Літкабеліс Паневежис" та "Ратіофарм Ульм" мають після 15 матчів 8-7.

Загострилася боротьба на нижніх рядках турнірної таблиці. Румунська "Клуж-Напока" обіграла турецький "Фрутті Екстра Бурсаспор" (87:83) і відстає тепер на дві перемоги від свого сьогоднішнього суперника та італійської "Брешії" (5 проти 7).

З 3 перемогами замикає турнірну таблицю "Цедевіта Олімпія". Словенська команда втратила всі шанси стати учасником плей-офф».

Турнирная таблица группы А Еврокубка

Фото БК «Прометей»

Не "патриот" - не идиот  (10.03.23 11:37): Судя по фото, состав клуба состоит, в большинстве, из представителей шахтёрских династий. Ответить | С цитатой