Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
03:33

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре из-за снегопада резко выросло число ДТП и заторов

В Днепре из-за снегопада резко выросло число ДТП и заторов

В Днепре из-за сложных дорожных условий 11 февраля резко выросло число заторов на дорогах и ДТП.

Уже с ночи городские коммунальные службы оперативно расчищают дороги. Тем не менее, из-за идущего сильного снега скорость движения транспорта снижается, а условия для водителей сильно ухудшаются.

Авария случилась на пр.Богдана Хмельницкого, на пересечении с ул.Шинная. Временно стоят трамваи 12 и 16. Столкнулись две машины: грузовой автомобиль ГАЗ и легковой Форд. К счастью, без пострадавших.


В Самарском районе на ул.Романовского столкнулись Газель и Шевроле. Водитель легковой машины ударился головой. Из-за ДТП возник затор.

Также ДТП произошло на Левом берегу, в районе Березинки. Столкнулись грузовой автомобиль MAN и легковой Опель, который получил повреждения.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Не много не так  (11.02.20 13:56): В Днепре из-за ЕВРОБЛЯХЕРОВ бляхерящих резко выросло число ДТП и заторов Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (14)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (12)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  З 1 липня стандарт напруги 230 вольт замість 220 вольт: що це означає та чи є ризики (4)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті