Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 17 мая 2021
03:01

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В историческом музее Днепра откроют «Рождественский город»

В историческом музее Днепра откроют «Рождественский город»

Новая выставка Днепропетровского Национального исторического музея будет посвящена предстоящим праздникам Рождества и Нового года и откроется 22 декабря в 14 часов.

Авторами новой выставки являются сотрудники этого музея Виктория Обух и Андрей Копач. На открытии выставки будет много интересного, выступит детский фольклорный ансамбль «Фарбы» городской музыкальной школы №3. А потом Виктория Обух проведет для всех авторскую экскурсию по выставке.

Больше о ней сообщают в самом историческом музее:

«На виставці «Різдвяне місто» представлено більше 100 експонатів з фондової колекції музею: ялинкові іграшки 30-90х років ХХ ст. – поч. ХХІ ст., святкові листівки та фотолистівки кін. ХІХ – поч. ХХІ ст., календарі ІІ пол. ХХ ст. – поч. ХХІ ст. тощо.

Для повного занурення у атмосферу «Різдвяного міста» виставка буде доповнена дизайнерськими декораціями, які «перетворять» виставковий простір у справжню різдвяно-новорічну площу з яскравою ялинкою, вітринами магазинів тощо. Виставка «Різдвяне місто» стане частиною музейної екскурсії «Подорож у Новий рік», яка є однією з улюблених передсвяткових музейних екскурсій серед відвідувачів. Цього року автор доповнив «Подорож у Новий рік», не тільки яскравою виставкою, але й новими цікавими історичними фактами, задіявши одразу два поверхи постійної музейної експозиції, фінішуємо за традицією майстер-класом з малюванням гарячим шоколадом.

Виставка «Різдвяне місто» буде працювати для відвідувачів з 22 грудня 2019 року по 19 січня 2020 року з 11.00 до 17.00, окрім вихідних та святкових днів. На виставці заплановано проведення авторських екскурсій, майстер-класів».


Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Осень 2020 - самая поздняя метеорологическая осень за всю историю наблюдений
Василий Гринчак.

Источник
Цифра:
1,5
миллиарда гривен заложено на финансирование строительства взлетно-посадочной полосы аэропорта Днепра в 2021 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте