Представителей областного объединения украинок «Яворина», которое возглавляет каменчанка Елена Залевская, номинировали на волонтерскую премию Евромайдана SOS-2019.
«Січеславську «Яворину» на чолі з Оленою Залевською номіновано на Волонтерську премію Євромайдану SOS-2019! Дякуємо за те, що докладаєте всіх зусиль у важливій волонтерській праці. Пишаємося вами! P.S. Урочиста церемонія нагородження відбудеться 30 листопада в Будинку звукозапису Українського радіо (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 5-В, м. Кловська). Початок о 15:00», - указано в сообщении на официальной странице организации в соцсети Facebook.
![]() |
Gorod`ской дозор |
![]() |
Фоторепортажи и галереи |
![]() |
Видео |
![]() |
Интервью |
![]() |
Блоги |
Новости компаний | |
Сообщить новость! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архив новостей |