Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 01 липня 2025
00:00

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпровські аудитори під час ревізії Дніпровського державного коледжу технологій та дизайну виявили збитки на суму 454 тис. грн

Дніпровські аудитори під час ревізії Дніпровського державного коледжу технологій та дизайну виявили збитки на суму 454 тис. грн

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Дніпровського державного коледжу технологій та дизайну за період з 01.01.2014 по 31.08.2018 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 454 тис. грн.

Зокрема, коледж у 2017 році коштом загального фонду безпідставно покрив комунальні видатки, пов’язані з наданням платних послуг (за проживання в гуртожитку), тоді як це мало здійснюватись коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено майже 256 тис. грн.

Бездіяльність керівництва коледжу щодо проведення претензійно-позовної роботи з примусового стягнення коштів із боржників (щодо платного навчання, проживання в гуртожитку, орендної плати) призвела до втрати власних надходжень на суму 101 тис. грн.

Крім того, виявлено низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати (доплати, премії, надбавки), через що зайво витрачено ще понад 86 тис. грн.

Також коледж безпідставно покрив комунальні видатки фізичних осіб та придбав медикаменти.

Дніпровському державному коледжу технологій та дизайну зупинено операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Дніпропетровської області.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Человек с активной гражданской  (27.12.18 21:59): Обидно и противно только одно, все это было известно еще в 2015... Неоднократно все это, и многое другое, говорилось и писалось высшему руководству области, в частности первому заму главы ОДА Кужману, но он делал вид что ничего не видит и не слышит, а порой и покрывал некоторые "махинации" "пани" Гнедаш ... Так что ниточка тянуться и на Поля 1... Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (8)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (4)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті