Відбувся черговий випуск офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного гірничого університету.
На урочисту присягу, що відбулася 29 липня 2017 року, крім випускників, завітали їхні батьки і друзі. Як зазначив завідувач військової кафедри полковник М.П. Кондратюк, теоретичну і практичну військову підготовку отримали 163 студента, серед них 11 дівчат. Переважно – це студенти Гірничого, решта – представники інших ВНЗ м. Дніпро.
«Позаду нелегкі роки навчання, але вони варті витраченого часу, і сил, бо дали нам знання, загартували волю, виплекали наші патріотичні переконання, – зазначив командир взводу Богдан Руденко, випускник гірничого факультету».
«Моє бажання отримати військову підготовку виникло, зважаючи на події, які відбуваються нині на сході країни. Жінкам в Україні треба бути готовими, як говорять, «до праці й оборони». – ділиться своїми думками Яна Китасюк, випускниця Університету митної справи та фінансів м. Дніпро. – Військова кафедра НГУ – це справжня школа життя. Я вдячна нашим викладачам-офіцерам за їх уважність і вимогливість».
Викладачі НГУ, учасники АТО Іван Начовний та Дмитро Кошка висловили надію, що сьогоднішні випускники кафедри як представники нового духу нації будуть гідною її опорою.
Автор: Інформаційно-аналітичний центр Національного гірничого університету м.Дніпро
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |