Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 27 червня 2025
03:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дорожная разметка и знаки обойдутся Днепродзержинску в 6 миллионов гривен

Дорожная разметка и знаки обойдутся Днепродзержинску в 6 миллионов гривен
В 2016 году за нанесение дорожной разметки и установку знаков на территории Днепродзержинска заплатят 6,204 млн гривен.

Результаты тендера опубликованы в "Вестнике государственных закупок", сообщает 5692.

Конкурсный комитет признал экономически выгодным предложение ООО "Промремсервис-Групп", с которым департамент ЖКХ и строительства горсовета заключил соответствующий договор. Единственным конкурентом предприятия было ООО "Виса М", предложившее свои услуги по более высокой цене.

Работами запланировано нанесение дорожной разметки на проезжей части на площади 18,5 тыс. кв. м. Услуга обойдется городскому бюджету в 3,351 млн грн. без НДС. Установка 2200 единиц дорожных знаков будет стоить 2,853 млн грн. без НДС. Также предусмотрено техобслуживание 1850 знаков.

Gorod.dp.ua на Facebook.


житель л/б  (28.12.15 19:44): Разметки могут чертить и нарушители...Экономия большая. Откуда такие цифры рисуют?... Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (5)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)

•  У Дніпрі оновлюють колії та зупинки для запуску нових низькопідлогових трамваїв у межах флагманського проєкту «Рух без бар’єрів» (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  На сцені ДніпроОпери стався яскравий вибух (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті