Сб, 18 травня 2024
04:24

Суперліга: БК Дніпро перемагає Кривбас - це девʼята перемога у чемпіонаті

Суперліга: БК Дніпро перемагає  Кривбас -  це девʼята перемога у чемпіонаті

Дніпро закривав програму першого кола домашнім матчем проти головного аутсайдера Ліги - Кривбаса.

Наша команда відверто погано розпочало гру. І якщо із нападом проблем не було, то захист був весь у дірках. Десь до пʼятнадцятої хвилини гості на рівних грали проти явних фаворитів. Проте оборона Дніпра нарешті вирішила зʼявитися на матч і підопічні Коваля закрили першу половину ривком 17:4

Після великої перерви дніпряни вже не дали засумніватися у власній перевазі. Володимир Коваль дав можливість зіграти всім гравцям в заявці і Дніпро спокійно переміг, незважаючи на невдалий старт.

Дніпро - Кривбас 95:74 (27:25, 24:13, 25:14, 19:22)

Наша команда довела кількість своїх перемог до девʼяти в девʼяти матчах. У дніпрян лишається недограним матч проти БК «Галичина», який було перервано через повітряну тривогу.

Друге коло стартує в грудні.

ДЖА  (20.11.23 08:11): TA YCI Л0XI ЖИBYTЬ У КРИВБАС І МОЖУТЬ ЛИШЕ ПРОСИТИ ГРОЩІ. Відповісти | З цитатою
ДЖА  (20.11.23 08:08): KPИBБAC, BAC ПOPBAЛИ, ЯK Л0XIB. Відповісти | З цитатою
ДЖА  (20.11.23 08:04): КРИВБАС ПРОСЕ ГРОЩІ У ДНІПРА. Відповісти | З цитатою