Сб, 18 травня 2024
05:34

У Дніпрі урочисто відкрили чемпіонат баскетбольної Суперліги

На жаль, перший матч дніпровського туру виявився недограним.

У чемпіонаті чоловічої баскетбольної Суперліги БК «Дніпро» одноосібно лідирує після двох турів. У шести матчах наші земляки здобули шість перемог.

І нарешті великий баскетбол приїхав до Дніпра. Через війну ігри проходять без глядачів.

Відкриття чемпіонату у Дніпрі вийшло яскравим, про що розповів президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв:

«Чемпіонат Суперліги уже в розпалі, але лише сьогодні на домашній арені БК Дніпро відбулося офіційне відкриття!

Перше вкидання мʼяча зробили друзі нашого клубу Герой України полковник Олександр Зугравий і чемпіонка світу, призерка Олімпійських ігор Ярослава Магучіх!

На жаль, через повітряну тривогу матч не було дограно, але жодна тривога не зупинить нас перед досягненням нашої цілі - нашої Перемоги!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом Переможемо!».

А ось саму гру з львівською «Політехнікою-Галичиною» не вдалося завершити через повітряну тривогу. Її було перервано на початку другої чверті за рахунку 29:16 на користь «Дніпра». Дата догравання поки що не визначена.

Сьогодні БК «Дніпро» має вдома зіграти проти «Говерли».