Сб, 18 травня 2024
04:58

Як баскетболісти «Дніпра» та «Прометея» готуються до початку сезону

Дніпряни брали участь у передсезонному турнірі в Івано-Франківську, а команда зі Слобожанського стала переможцем турніру у Туреччині.

Ці турніри стали важливим етапом у підготовці команд до початку офіційного сезону.

БК «Прометей» через півтора тижні знову вийде на старт Єврокубку 7 Днів, де минулого сезону дійшов до півфіналу.

А БК «Дніпро» 3 жовтня у Києві грою з «Будівельником» стартує в українській Суперлізі.

Саме «Будівельник» став улюбленим суперником дніпрян у передсезонній підготовці.

Як уже повідомляв Міський сайт, наша команда обіграла чемпіонів України на турнірі пам'яті тренерів Говорунова та Таслицького. А ось у першому матчі турніру в Івано-Франківську – поступилася 59:72.

Не приніс перемоги й другий матч с «Говерлою». І лише у фінальній грі із «Галичиною» наші земляки відсвяткували перемогу.

Про ці ігри у БК «Дніпро» розповіли:

«Говерла – Дніпро 73:70 (23:21, 19:21, 14:13, 17:15)

В склад Дніпра повернувся Сергій Загреба, який пропускав гру із Будівельником. Але із температурою пропускав матч з говерлянами Дубоненко.

Сама гра виявилася доволі рівною. Найбільша різниця у рахунку по ходу поєдинку становила всього сім очок.

Франківці вирвали перемогу за рахунок кращої реалізації дальніх спроб. Підопічні Мурзіна закинули 10 із 24, в той час як у Дніпра було всього чотири дальні влучання при тих же 24 кидках.

Дніпро переміг у заключному матчі франківського турніру з «Галичиною» 89:79.

Наша команда фактично з самого початку матчу захопила лідерство і тримала суперника на комфортній відстані у 10-12 очок.

Михайло Горобченко у грі проти своєї колишньої команди зробив солідний дабл-дабл із 13 очок і 12 передач».

Водночас, БК «Прометей» повторив свій минулорічний успіх, перемігши на турнірі в Туреччині.

Про це у БК «Прометей» розповіли:

«Веземо з Туреччини другу за два роки перемогу в турнірі «Pinar Cup».

«Прометей» здолав «Манісу» в першому матчі «Pinar Cup» у Туреччині – 108:95 (26:21, 27:21, 25:25, 30:28).

Українська команда жваво розпочала матч, з перших хвилин закріпившись у статусі лідера. На велику перерву «Прометей» пішов із перевагою «+11». Підопічні Гінзбурга здійснили ривок на старті третьої чверті, але «Манісі» знову вдалося підтягнутися на все ту ж відстань у 11 очок. Протягом заключної чверті суперник зумів скоротити відставання до мінімум, але «титанам» вдалося втримати контроль над грою в клатчі та здобути перемогу у матчі.

Відзначимо, що у цьому матчі за «Прометей» нарешті зіграв американський новачок Рональд Марч, який не брав участі в попередніх матчах команди через пошкодження.

«Прометей» провів свій другий матч на передсезонному товариському турнірі «Pinar Cup» в Ізмірі, Туреччина. Український клуб поступився господарям майданчика із «Каршияки», зазнавши першої поразки у рамках передсезонної підготовки – 84:89.

«Прометей» попри поразку в другому матчі «Pinar Cup» став переможцем турніру в Ізмірі

Будь-яка перемога та навіть поразка з різницею 7 і менше очок у протистоянні з віце-чемпіоном Туреччини «Пiнар Каршиякою», робила «Прометей» дворазовим переможцем традиційного передсезонного турніру «Pinar Cup».

Тому навіть поразка «Каршияці» не завадила саме «Прометею» здобути перемогу на турнірі. Підсумкова різниця у рахунку матчів команди склала «+8», тоді як у «Каршияки» – «+2» за аналогічного результату 1-1 за матчами».