Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 18 травня 2024
18:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині впроваджуватимуть нову регіональну програму інформатизації області

На Дніпропетровщині впроваджуватимуть нову регіональну програму інформатизації області

Надійність, якість та доступність. На Дніпропетровщині діятиме нова програма інформатизації регіону. А ще – подбають про цифрову грамотність та безпаперовий документообіг. На стратегічній сесії у Дніпропетровській ОДА намітили основні напрямки розвитку системи електронних послуг на 2020-2022 роки.

«Дніпропетровщина – беззаперечний лідер країни з впровадження електронних послуг. Ми одними з перших долучились до реалізації Національної програми інформатизації на регіональному рівні. Нині першочергове завдання – перевести усю систему послуг в електронний вигляд. Аби кожен мешканець області міг отримати їх, не виходячи з дому», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.
Дніпропетровська ОДА вже запровадила в області сучасні технології опрацювання документів. Нині у базі даних - понад 2 млн оцифрованих «копій». Завдяки цьому селища та міста можуть вільно обмінюватися документами із центральними органами влади.

Одне з основних завдань на 2020-2022 роки – продовжити розвиток електронного документообігу та повністю відмовитися від паперових документів.

«Ми створили в області потужну цифрову інфраструктуру. Перш за все - це Телекомунікаційний центр, який має атестовану комплексну систему захисту інформації. Також сформували єдиний інформаційний веб-простір органів державної влади та місцевого самоврядування, який нині об’єднує понад 300 сайтів. Успішно працює система електронних звернень громадян та віртуальний офіс адміністративних послуг. У наступні три роки прагнемо розвивати та вдосконалювати ці надбання», - зазначила начальник управління інформаційних технологій та електронного врядування Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Шаповалова.
Серед пріоритетів нової програми – розвиток цифрової грамотності та безпеки, проектів е-врядування, е-демократії та відкритих даних. Цифровій грамотності планують навчати не тільки держслужбовців, а й усіх зацікавлених мешканців області. Для цього створюватимуть відеоролики та посібники, організовуватимуть тренінги та круглі столи.
«Одне зі стратегічних завдань, яке має бути вирішене протягом трьох наступних років - поширення IT-технологій. Ця сфера сьогодні розвивається дуже динамічно, нові технології з’являються чи не щороку. Тож маємо оперативно реагувати на виклики часу», - сказав директор інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України Андрій Семенченко.






Gorod.dp.ua на Facebook.


Валерий Гомон  (30.05.19 22:38): Блядь, как послушаешь и почитаешь, гордость прёт со всех дыр, а на деле хочется застрелиться, но сначала перестрелять тварей при власти и деньгах, тварей, которые уже который год лапшу на уши вешают Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
нових ліфтів планують встановити у Дніпрі у 2024 році.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті