Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
22:36

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Зміни у системі бронювання квитків через Інтернет

Зміни у системі бронювання квитків через Інтернет
З 15 серпня 2013 року на залізницях України, у тому числі і на Придніпровській, змінено правила бронювання проїзних документів через всесвітню мережу.

Відтепер під час online-резервування квитка у бланку замовлення необхідно вказувати прізвище та ім`я тієї людини, яка скористається ним для проїзду залізничним транспортом.

Викуп проїзних документів, зарезервованих через Інтернет до 15.08.2013 року включно, здійснюється за старою технологією (прізвище пасажира зазначається касиром при викупі проїзного документа).

Прес-центр ДП «Придніпровська залізниця»

Gorod.dp.ua на Facebook.


нос  (29.08.13 15:03): еще с мая при покупке в инете требует фио Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
работник  (29.08.13 12:52): все это хорошо, купили онлайн, но пришлось вернуть, так вот денег так и нет. Придумывают разные сказки, мол деньги ушли на Киев, а теперь ждем когда вернутся с Киева и вернем вам.
Железка, как была шарагой, так и остается ею!!!
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 5
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті