Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 15 травня 2025
13:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпродзержинську розроблено заходи виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції про права дитини

У Дніпродзержинську розроблено заходи виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції про права дитини
teddy-shop.ru
26 січня виконком Дніпродзержинської міської ради затвердив заходи на виконання у 2010 році Загальнодержавного програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» з метою забезпечення у місті оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей, створення системи надання дітям психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних послуг.

Заходами передбачено оснащення центру медико-соціальної реабілітації для дітей-інвалідів сучасним обладнанням: мобільним апаратом комбінованої терапії, комплексним апаратом електротерапії; створення кабінету медико-соціальної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня для молоді»; підтримку програм, спрямованих на створення та забезпечення діяльності дитячих громадських організацій спортивно-оздоровчого напряму; запровадження у загальноосвітніх навчальних закладах міста інклюзивного навчання дітей з особливими потребами; надання правової допомоги дітям-інвалідам через правову громадську приймальню; сприяння поширенню досвіду благодійних та молодіжних організацій щодо взаємодопомоги батьків дітей-інвалідів та надання психологічної підтримки за принципом «батьки для батьків».

План містить також розділи, в яких визначені заходи боротьби з використанням дитячої праці, жорстким поводженням з дітьми, захисту прав дітей, котрі вчинили правопорушення.

Довідка: У Дніпродзержинську станом на січень 2010 року мешкають 51946 дітей віком до 18 років.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (11)

•  На Дніпропетровщині за рік побільшало на 504 мільйонера (11)

•  У Дніпрі підлітки знімали на відео людину, що тоне. Чи знайшли дітей та чому ті не допомогли (11)

•  У Дніпрі пацієнт пограбував сусіда по палаті: поліція затримала зловмисника (8)

•  У Дніпрі поліція шукає підлітків, які знімали на відео потопаючу людину і не допомогли їй (7)

•  Рада визнала останні підвищення тарифів на світло економічно необґрунтованими (7)

•  У Дніпрі на Набережній Перемоги у потрійній ДТП Audi «закинуло» на мотоцикл: відео моменту (6)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (6)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (6)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті