Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 12 ноября 2024
14:49

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Украина должна найти альтернативу атомной энергии

Украина должна найти альтернативу атомной энергии

В Україні почалася масштабна розробка уранових руд. Про це заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на брифінгу 18 листопада.

«Я переконана, що вже почала втілюватися в життя головна стратегічна лінія України щодо створення власного ядерно-паливного циклу. 18 років це питання ставилося, і зараз ми починаємо втілювати його в життя», – сказала прем`єр. Ю.Тимошенко відзначила, що в Україні розпочалася масштабна розробка уранових руд.

«Ми обговорюватимемо на економічному комітеті питання збагачення урану в єдиному збагачувальному центрі, який Україна потім зможе використовувати для виробництва власного ядерного палива», – сказала Ю.Тимошенко.

Окрім того, відзначила прем`єр, під час засідання комітету буде обговорено питання будівництва на території України заводу з виробництва власного українського ядерного палива.

«Зелені виступають перш за все за поступове зменшення атомних станцій в Україні. Це наша принципова позиція, що базується на зеленій ідеології, а саме на принципах сталого розвитку. Ми впевнені в тому, що задоволення сьогоднішніх потреб людини не повинно входити в суперечність з інтересами майбутніх поколінь і завдавати шкоди навколишньому середовищу. Практичним інструментом втілення концепції сталого розвитку є зелені технології ” – заявив заступник голови Партії зелених України Павло Хазан, коментуючи плани уряду.

„Зважаючи на жахливі наслідки Чорнобильської катастрофи та позитивний досвід західноєвропейських країн, Україна повинна поступово відмовлятися від атомної енергетики. Ми виступаємо за орієнтацію на забезпечення енергетичних потреб за рахунок раціонального енерговикористання і енергозбереження, припинення нарощування потужностей атомних електростанцій; відмову від будівництва нових АЕС, диверсифікацію джерел постачання енергоносіїв. Необхідно створювати децентралізовані локальні системи енергопостачання за рахунок місцевих ресурсів, а також малих ГЕС, біогазу, сонячної та вітрової енергії”, – зазначив П.Хазан.

Окрім того, за його словами, політичний ризик розвитку атомної енергетики України полягає в тому, що існує потенційна загроза потрапити майже в повну залежність від Росії.

greenparty.ua

##: ПЗУ
Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі виходять на лінію перші сім трамвайних вагонів з Лейпцига (28)

•  Перемога Трампа в США: чого очікувати Україні і Дніпру (опитування) (16)

•  Якщо уряд забере у Дніпра 3,3 млрд грн, місто втратить можливість відновлювати будинки і школи після обстрілів рф (10)

•  Колекціонують сміття та нападають на сусідів: у Дніпрі мати з сином тримають у страху весь під’їзд (9)

•  У Дніпрі від 7 листопада стартує другий етап ремонту трамвайного переїзду на перехресті просп. Лесі Українки та бульв. Батальйону Дніпро. Як ходитиме транспорт (9)

•  На житловому масиві Перемога демонтують відомий ринок «Кодак» (6)

•  Чи всі мешканці забезпечені теплопостачанням? (6)

•  У Кам’янському посадовиця коледжу брала по 1000 доларів зі вступників (5)

•  Сморід та купи непотребу поруч із баками: мешканці Дніпра скаржаться на проблеми зі сміттям (5)

•  У Петриківці відкрили унікальний храм (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
6 700
гривень мінімальна зарплата у 2023 р.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте