Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
21:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Сквер Прибережний руйнується на очах

Сквер Прибережний руйнується на очах

Жителі Дніпра з сумом помічають численні пошкодження конструкцій та елементів

Нагадаємо, що сквер Прибережний було відкрито на житловому масиві Перемога-2 у 2019 році. З того часу він став одним із улюблених місць відпочинку городян.

Але останнім часом у конструкціях скверу городяни помічають дедалі більше ушкоджень. Про це у групі Наша Перемога повідомляє Андрій Даниленко, поділяючись фотографіями пошкоджених елементів скверу.

Він вважає, що в ситуації винні і не якісні матеріали, і діяльність вандалів.

Міський сайт регулярно

Нагадаємо, що сквер Прибережний було відкрито на житловому масиві Перемога-2 у 2019 році. З того часу він став одним із улюблених місць відпочинку городян.

Але останнім часом у конструкціях скверу городяни помічають дедалі більше ушкоджень. Про це у групі Наша Перемога повідомляє Андрій Даниленко, поділяючись фотографіями пошкоджених елементів скверу.

Він вважає, що в ситуації винні і не якісні матеріали, і діяльність вандалів.

Міський сайт регулярно повідомляє про те, що у нашому місті вандали регулярно завдають шкоди місцям масового відпочинку.

Хочеться вірити, що з настанням теплих днів комунальні працівники приведуть сквер у повний лад.

Фото Андрія Даниленка.

повідомляє про те, що у нашому місті вандали регулярно завдають шкоди місцям масового відпочинку.

Хочеться вірити, що з настанням теплих днів комунальні працівники приведуть сквер у повний лад.

Фото Андрія Даниленка.





Gorod.dp.ua на Facebook.


Знайка  (05.03.25 16:08): Так сделано же из Го*на и на тяп-ляп. Плюс небрежное обращение со стороны отдыхающих...вот и результат. Это спецом так... ещё немного и будут снова отмывать деньги на реконструкции Відповісти | З цитатою
Джонсон  (04.03.25 19:59): Це не любиме місце, бо там люди купалися загорали. А зараз парк. Збудували без загальних зборів нікого не питали. Не жалко. Відповісти | З цитатою
Вася  (03.03.25 10:36): Не стоило строить в гетто площадку как из Сингапура. Відповісти | З цитатою
Таня  (03.03.25 09:18): Качество никакое, зато затраты были как на реально позолоченное. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
кушнир Толик Николаевич  (03.03.25 09:10): В городе должна за порядком следить полиция,но нидно они не могут.9 Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті