Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
17:12

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Вихованець дніпровського баскетболу виступатиме за легендарний клуб НБА

Вихованець дніпровського баскетболу виступатиме за легендарний клуб НБА

31-річний Олексій Лень виступатиме в «Лос-Анжелес Лейкерс» разом із знаменитими Леброном Джеймсом та Лукою Дончичем.

Перші кроки у професійному баскетболі Лень робив саме у нашому місті, про що з гордістю нагадали у БК «Дніпро». А з 2013 року він подався за океан. "Лейкерс" стане його вже шостим клубом у НБА. В історії цього клубу він стане вже третім українцем.

Про підписання 31-річного українського баскетболіста "озерники" оголосили на офіційних сторонах у соцмережах. Термін та деталі угоди не розголошуються.

Як повідомив журналіст Шамс Чаранія, Лень мав намір підписати контракт з іншою командою НБА "Індіаною Пейсерс". Але вирішив приєднатися до "Лейкерс" після того, як обмін центрового "Шарлотт Хорнетс" Марка Вільямса до складу каліфорнійців було скасовано через провалене медичне обстеження.

"Лейкерс" стане шостим клубом Леня в НБА, де він виступає з 2013 року, коли "Фінікс Санз" обрав його під п'ятим номером на драфті. Пізніше центровий захищав кольори "Атланти Хокс", "Сакраменто Кінгз", "Торонто Репторс" та "Вашинтон Візардс".

Цього сезону Лень взяв участь у 36 матчах "Сакраменто Кінгз", у яких набирав у середньому 1,4 очка та 1,8 підбирання за 7,2 хвилини на паркеті.

Лень став третім українцем в історії "Лейкерс". Раніше у складі "озерників" виступали Станіслав Медведенко (2000-2006), який виграв із клубом два чемпіонства (2001, 2002), а також Святослав Михайлюк у 2018-2019 роках

Дебют Леня за "Лейкерс" може відбутися вже сьогодні, 13 лютого, коли каліфорнійці гратимуть проти команди іншого українця – "Юти Джаз" Святослава Михайлюка.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті