Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 30 травня 2025
07:28

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Екснарпдепа з Дніпра оголосили в розшук

Екснарпдепа з Дніпра оголосили в розшук

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру колишньому народному депутату від фракції «Блоку Петра Порошенка» Вадиму Нестеренку в незаконному одержанні 760 тисяч грн компенсації за оренду житла в Києві.

Про це у коментарі журналісту «Слово і діло» повідомила речниця САП Ольга Постолюк на запитання про розшук політика.

У розшукових обліках Міністерства внутрішніх справ оприлюднено картку Нестеренка як розшукуваного у межах справи за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

У САП зазначили, що екснардепа підозрюють у справі про компенсації за оренду житла.

«17 жовтня 2024 року колишньому депутату Верховної ради (8 скликання) повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України. Слідством встановлено, що протягом 2014 - 2018 років нардеп, попри наявність житла, одержав компенсацію за проживання у готелі та оренду житла у сумі 760 тис. грн. Вже після початку досудового розслідування особа у повному обсязі відшкодувала збитки. Зауважимо, що оскільки місцеперебування особи не встановлено, про підозру повідомлено в порядку ст. 135 КПК України. 28 жовтня його оголошено в розшук», – сказала Постолюк.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Эля  (16.11.24 06:20): Так он же возместил ущерб! Какие претензии сейчас? Відповісти | З цитатою
зема  (15.11.24 15:30): Чи плакать чи сміяться??!! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті