Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
20:00

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині судитимуть учасників злочинної організації, які «заробляли» на наркозбуті до 10 млн грн на місяць

|«« «« »» »»|

У грудні минулого року поліцейські знешкодили діяльність угруповання та вилучила у ділків 400 кг психотропів та прекурсорів. В середньому ділки щомісяця збували 8-10 кг амфетаміну. Сировину для виробництва завозили з-за кордону.

До складу злочинної організації входило 10 осіб - мешканці Новомосковська, Кривого Рогу та Дніпра. Ділки орендували декілька гаражів та приватний будинок в Новомосковську та Дніпрі. Там вони обладнали лабораторії з виробництва амфетаміну.

Для прийняття замовлень створили в телеграмі онлайн-магазин закритого типу. В середньому щомісяця збували 8-10 кг амфетаміну. Сировину для виробництва завозили з-за кордону.

Вісьмом учасникам злочинної організації загрожує до 12 років ув’язнення, ще двоє – перебувають в розшуку.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (22.06.24 07:46): Во дожились. Казино, нарколпборатории, война... Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті