Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
10:25

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Підприємці Дніпропетровщини можуть отримати грант до 20 тисяч доларів

Підприємці Дніпропетровщини можуть отримати грант до 20 тисяч доларів

Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у грантовій програмі від міжнародної організації з міграції. Мікро- та малий бізнес може отримати до 20 тис дол на підтримку власної справи.

«Основна мета програми – підтримати економіку України. Кошти можуть отримати підприємці з 7 областей. Серед них й Дніпропетровська. В пріоритеті – понівечені через війну чи переміщені підприємства. Бізнес, який очолюють жінки, молодь. А ще той, що базується у сільській місцевості», – зазначив начальник управляння зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОВА Павло Любимов.

Подавати на участь можна підприємства, які зареєстровані понад рік, оформлені юридично в Україні. Їх власники мають бути готовими створити нові робочі місця.

Для мікробізнесу максимальна сума гранту до 7 тис доларів. Для малих виробництв – до 20 тис дол. Цим коштом можна придбати спеціалізоване обладнання, сплатити оренду приміщення, відремонтувати чи облаштувати його. А ще – закупити сировину. Виконати умови та використати гроші потрібно протягом 4 місяців.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити форму. Дедлайн – до 23 червня 2024 року. Подати заявку підприємець може лише раз та не має права претендувати одночасно на обидві виплати.

Більше деталей – на сайті.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Потребитель  (03.06.24 14:24): >Бізнес, який очолюють жінки, молодь.

Що за дискримiнацiя?
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (7)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті