Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 18 мая 2024
22:22

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В оперном театре Днепра готовят премьеру мирового шедевра

В оперном театре Днепра готовят премьеру мирового шедевра

Днепропетровский театр оперы и балета готовится к премьере оперы Д. Пуччини FLORIA TOSCA, которая состоится 19 мая в 17 часов.

Днепровские ценители оперы со стажем, наверное, вспомнят, что этот шедевр мировой классики уже звучал на сцене нашего театра.

О предыстории и о новой постановке в ДнепроОпере любезно рассказали следующее:

«Дніпро Опера готується до прем'єри опери Дж. Пуччіні "FLORIA TOSCA", яка відбудеться 19 травня о 17.00.

Диригент-постановник Ігор Пучков, Хормейстер-постановник Ірина Непочатих, Режисер-постановник Юлія Панченко, Художник-постановник Костянтин Пінчук, Художник по костюмах Вікторія Алхімова-Котова.

Одна із найвідоміших і найпопулярніших опер в історії музики – «Тоска». Зараз вона є одною з тих вистав, які виконують найчастіше на оперній сцені, і однією з найбільш популярних, як серед співаків, так і серед глядачів.

Вперше дніпровська публіка почула цю чарівну музику в нашому театрі в 1996 році. Минула постановка зійшла зі сцени в 2003 році, але зараз було прийнято рішення повернути цей оперний бестселер до Дніпро Опера.

Але ми хочемо не просто її відродити, а представити виставу з оновленими декораціями та костюмами та, звичайно, з новими талановитими виконавцями головних партій.

Ця опера перенесе вас до Риму 1800 року, в період наполеонівських війн та боротьби Італії за незалежність. Туди, де переплітається доля підступного шефа поліції барона Скарпіа, який полює за революціонером Анджелотті, а також двох закоханих – співачки Флорії Тоски та художника Маріо Каварадоссі.

Кохання, ревнощі, інтриги, цинічність та жорстокість пов'язують між собою кожного героя цієї історії. І вже більше ста років глядачі, затамувавши подих, слідкують за драматичною історією Флорії Тоски та її коханням, сильнішим за людське зло.

За задумом художника-постановника Костянтина Пінчука, для більш яскравого сприйняти вистави в ній буде використано сучасні відеотехнології. А також у виставі буде приймати участь дитячій хор театру».

Посмотреть видео о подготовке премьеры можно здесь.

Фото и видео – ДнепроОпера.Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
54
долгожителя проживает в Днепропетровской области. 47 женщин и 7 мужчин, отметивших свое 100-летие.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте