Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 21 мая 2024
04:43

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Известный историк и краевед Днепра открыл новый сезон экскурсий

|«« «« »» »»|

Первую в этом году экскурсию провел известный днепровский писатель и краевед Николай Чабан.

Его интересные и увлекательные экскурсии давно полюбились жителям и гостям Днепра. В последнее время они проходят под эгидой Музея спротиву Голодомору, лектором которого является Николай Петрович.

Его новая экскурсия «Мешканці Катеринослава-Дніпропетровська в умовах продовольчої політики різних влад 1910-х – 1940-х років» прошла по центральным кварталам Днепра, о чем в музее сообщили:

«Екскурсійний сезон відкрито!

У понеділок лектор Музею, пан Микола Чабан, провів пішохідну екскурсію "Мешканці Катеринослава-Дніпропетровська в умовах продовольчої політики різних влад 1910-х – 1940-х років".

На екскурсію по Старокозацькій вулиці прийшло більше 30 поціновувачей історії міста від Миколи Чабана. В цій зустрічі були задіяні і учасники , які показували старовині фото та розповідали про своїх родичів-дніпрян , і безпосередньо жителі вулиці, вони додавали коментарі навіть з балконів про свої спогади.

А пан Микола приготував безліч цікавих фактів про будівлі, видатних діячів, невідомі події, які відбувались тут с початку існування вулиці Козацької і до нашіх днів.

Це дуже важлива для дніпрян та гостей міста екскурсія. Бо розповідає про всі етапи життя під час продовольчої політики.

Сьогодні гуляли цікавим маршрутом. Пройшлись Старокозацькою вулицею. Вона зберегла багато історичних будівель. Мова йшла про стан забезпечення містян продовольством у часи панування у нашому місті Н. Махна, більшовиків (1920-1941), нацистів (1941-1943), не забули огляд пам’яток архітектури, пов’язаних з долями відомих містян.

Один з цікавих фактів — як один з жителів Катеринослава зберіг життя тисячам містян. Тут, на Старокозацькій жив адвокат Ідашкін - досить заможна людина. Він мав запаси продовольства й відмовився віддавати його військам Нестора Махна. Він особисто зауважив йому: «Чим мені годувати людей?». Махно не зміг нічого протиставити цьому, тому єдиним виходом було погодитись та полишити Ідашкіна.

Записатися на екскурсію можна у самому музеї за адресою: Старокозацька 40-Б

Запрошуємо дніпрян та гостей міста! Екскурсії — безкоштовні!».

Фото – Музей спротиву Голодомору и Николай Чабан.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
8000
грн в месяц – минимальная зарплата с апреля 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте