Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 29 липня 2025
10:32

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Капітан БК «Дніпро» отримав приз найкращому гравцю жовтня української Суперліги

Капітан БК «Дніпро» отримав приз найкращому гравцю жовтня української Суперліги

Для Станіслава Тимофєєнка жовтень приніс одразу два значні досягнення.

Нагадаємо, що БК «Дніпро» минулої п'ятниці обіграв найближчого переслідувача, БК «Рівне» 83:71, і продовжує впевнено лідирувати в українській баскетбольній Суперлізі.

Величезний внесок у це лідерство зробив наш 34-річний капітан Станіслав Тимофєєнко.

Для нього жовтень ознаменувався відразу двома досягненнями.

Як уже повідомляв Міський сайт, минулого місяця Стас встановив новий рекорд Суперліги за набраними очками, перетнувши показник у 5 тисяч очок! З того часу він продовжує підвищувати планку цього рекорду.

А за підсумками голосування фахівців та вболівальників Станіслава Тимофєєнка було визнано найкращим гравцем Суперліги у жовтні. Наш капітан набрав 56% голосів і впевнено випередив капітана «Одеси» Олександра Бєлікова та новачка «Запоріжжя» Маліка Трента.

Вручення призу Станіславу відбулося після завершення матчу «Дніпро» – «Рівне». Учасником урочистої церемонії став захисник України – лейтенант третьої окремої штурмової бригади Дмитро Черченко.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті