Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
10:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У дніпровському метро стартували ремонти вагонів

У дніпровському метро стартували ремонти вагонів

Фарбують короби та плінтуси, монтують LED-освітлення, а також встановлюють нові елементи оздоблення салону.

У дніпровському метрополітені стартували ремонти вагонів. Такі роботи проводять згідно з планом на рік. Першочергово ремонтують ті вагони, в яких під час технічних оглядів виявили несправності. Усе задля того, аби покращити якість перевезення дніпрян.

«У вагоні 2535 ми нещодавно провели середній ремонт: демонтували та змонтували дверне підвішування та провели ревізію дверних циліндрів, замінили пластик та виконали лакофарбові роботи. Також монтуємо на кузов цифри вагона і готуємо на заміну бортову сигналізацію. З планів – ще замінимо освітлення на сучасне та енергоефективне LED», – зазначив старший майстер Олег Петрошак.
Загалом за минулий рік метро Дніпра перевезло понад 3,5 млн пасажирів та здійснило 52 тисяч рейсів. Щодо робіт, то капітально було відремонтовано 4 вагони.

«Також ми капітально відремонтували два ескалатори на станціях метрополітену. Щодо планів, то цього року плануємо капітально відремонтувати ескалатор на станції «просп. Свободи», також почнемо ще один, але роботи там завершимо у 2024 році. Щодо вагонів, то наразі в нас проходить середній ремонт вагона 2535, і вже наступного місяця почнемо його випробовувати. Якщо він пройде усе успішно, то одразу поставимо на лінію. Крім цього, плануємо виконати середній ремонт у ще одному вагоні. Ремонти рухомого складу виконуються згідно з планом для безпеки й комфорту пасажирів», – зазначив технічний директор (головний інженер) КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Тарас Шевченко.






Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті