Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
00:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На вулиці Шинній вирили котлован, до якого падають тварини

На вулиці Шинній вирили котлован, до якого   падають тварини

Поруч знаходиться ПТУ та товариство захисту сліпих.

На вулиці Шинній біля АЗС «Сокар» енергетики викопали два величезні котловани, обгородивши їх лозинами зі стрічкою замість повноцінної огорожі, як того вимагають земельні роботи.

На ситуацію скаржаться дніпряни. Котлован знаходиться біля дороги та пішохідної стежки, туди регулярно падають та калічать бездомні тварини, повідомляють очевидці. Поруч знаходиться ПТУ та товариство захисту сліпих.

16 березня рятувальники за зверненням городян врятували собаку, що впав туди.

Після цього на лінію ДПЕК перехожі залишили скаргу-вимогу встановити повноцінну огорожу. 17 березня огорожа з'явилася.

Котловани обгородили.
Котловани обгородили.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Павел  (18.03.23 13:47): Главное что животные не падали, люди ладно. Они властям не нужны, равно как и людям такая власть. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Хм  (17.03.23 15:27): Умный в яму не пойдёт, умный яму обойдёт. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті