Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 24 марта 2023
05:47

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровский Планетарий приглашает на выставку космических картин

Днепровский Планетарий приглашает на выставку космических картин

20 марта в Планетарии откроется выставка 11-летнего художника из Бердянска Максима Бровченко.

За его талант и необычный стиль Максима называют «Украинским Пикассо».

В прошлом году в Днепровском Планетарии уже проходила выставка его работ. И вот 20 марта откроется новая экспозиция, центральной темой которой станет Космос.

Планетарий приглашает всех желающих посетить эту необычную выставку:

«20 березня у Planetarium Noosphere відкриється друга виставка космічних картин Максима Бровченка — 11-річного «українського Пікассо» з Бердянська.

В експозиції буде представлено близько тридцяти робіт юного митця про далекий космос і Всесвіт, що сповнені миром, любов’ю і добром.

Так, з 20 березня по 1 травня під час наших космічних сеансів ви зможете поринути у цей самобутній всесвіт творчості! Крім того, ви зможете придбати картини митця у співорганізатора виставки — ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» — і в такий спосіб зробити особистий внесок у нашу перемогу, адже всі гроші від їх продажу перераховуються на потреби ЗСУ.

З питань придбання картин звертайтесь до представниці ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Тетяни за ел. адресою [email protected]

Творчість Макса можна сміливо віднести до наївного живопису. Варто зазначити, що митець пише тільки на тему космосу, адже він захоплюється астрономією та фізикою, а також має непересічне світосприйняття.

Малювання для Макса — це спосіб комунікації з навколишнім світом, а сюжети малюнків — це осмислення почутого або побаченого в реальності.

Встигніть доторкнутися до прекрасного та поринути у незабутню космічну подорож!

Відвідування виставки входить у вартість квиточка на космічні сеанси».


Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | переглядам

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цитата:
Горожане голосуют за уверенное развитие города, за те процессы, которые происходили последние пять лет, и это огромный запас доверия от днепрян
Александр Санжара.

Источник
Цифра:
95
років театру ДраміКом

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте