Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
13:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Вандали зіпсували пам'ятник у Нових Кодаках

Вандали зіпсували пам'ятник у Нових Кодаках

Пам'ятник очистили.

23 січня 2023 року інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради видалила напис на монументі по вул. Набережній Заводській у районі буд. N 76, присвяченому заснуванню великого поселення з фортецею у Нових Кодаках. Вандальний напис прославляв рассєю саме у цей жахливий для нашої країни час, коли українські воїни героїчно боронять наші землі ціною власного життя.

Шановні "вуличні художники", написання вандальних написів тягне за собою адміністративну відповідальність. Але, враховуючи сьогодення та зміст самого напису, може бути розцінено як кримінальне правопорушення! — звернулися до вандалів в Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті