Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 04 декабря 2022
04:13

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепровском Доме искусств открыли новую выставку

|«« «« »» »»|

В Доме искусств (улица Философская, 23) открыта первая персональная выставка днепровской художницы, архитектора, волонтера Елены Семенюк.

На выставке представлены 58 графических работ, созданных Еленой в рамках цикла «Чернильный октябрь». Многие из работ были созданы в этот трудный для Украины год. Последние 9 месяцев Елена Семенюк занималась не только архитектурным проектированием и творчеством, но и является активным волонтером центра при Доме искусств.

Подробней о выставке и ее авторе в Доме искусств рассказали следующее:

«Запрошуємо шанувальників образотворчого мистецтва до Будинку мистецтв, де відбулось відкриття першої персональної виставки ОЛЕНИ СЕМЕНЮК «Inktober».

Авторка виставки – архітектор, художниця, активна учасниця волонтерських заходів у Будинку мистецтв.

Вона навчалася в художній школі . У 1985 році вступила до Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту (тепер Придніпровська державна академія будівництва та архітектури).

Після закінчення працювала за отриманим фахом у проектних інститутах, потім у банківській сфері. В 2003 році отримала другу вищу освіту в Державному інституті підготовки та перепідготовки кадрів промисловості за спеціальністю «фінанси».

З 2017 року Олена Семенюк займається разом з чоловіком проектуванням промислових та цивільних будівель і споруд. Але мрія малювати не забулася і спонукала її закінчити школу дизайну, засновником та керівником якої є Протас Ной Миколайович. Зараз Олена продовжує навчатися живопису та графіці у цього відомого педагога та художника.

Олена Семенюк бере участь у різних виставках: «Ню.Нюанси» (м.Дніпро 2021) та "Богдан" (Дніпро, 2022), Всеукраїнській «Час війни. Рефлексії» (м.Львів, 2022), міжнародних «Весняний розмай» (Дніпро, 2021) та «Творити під бомбами» (м.Бургос, Іспанія, 2022). На виставках художниця представляє живописні, графічні та акварельні роботи.

Чотири роки тому пані Олена долучилась до Inktober (від слів ink – чорнило і оctober – жовтень). Це щорічний творчий челендж, започаткований американським ілюстратором і художником коміксів Джейком Паркером, який брав участь у створенні мультфільмів «Епік», «Ріо», «Хортон» і «Льодовиковий період 3». Ідею челенджу одразу підхопили художники з усього світу. Офіційний #inktober має список тем - по одній на кожен день. Згідно із задумом Паркера, художники і просто творчі люди щорічно протягом 31 дня жовтня поспіль присвячують час малюванню від руки. Пані Олена – активна учасниця різноманітних творчих акціях Будинку мистецтв: проводить майстер-класи для дітей родин переселенців, брала участь у міській мистецькій акції у День міста Дніпра. В експозиції виставки можна побачити 58 графічних робіт художниці, які створені у рамках проєкту «Чорнильний жовтень» у різні роки, та інші твори мисткині».

Фото – Дом искусств

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | переглядам

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цитата:
Питьевая вода в Днепре соответствует нормам благодаря модернизации системы очистки
Михаил Лысенко.

Источник
Цифра:
2000
антипарковочных столбиков установят в Днепре в 2021 году

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте