Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 04 червня 2025
21:00

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Газовики відновили газопостачання після обстрілів у трьох населених пунктах Дніпропетровщини

Газовики відновили газопостачання після обстрілів у трьох населених пунктах  Дніпропетровщини

Фахівці Дніпропетровськгазу відновили розподіл газубільше ніж 230 споживачам.

28-ма доба героїчної боротьби України за свободу. Газовики Дніпропетровщини, як і колеги з різних регіонів, 24/7 тримають руку на пульсі задля оперативного відновлення мереж після обстрілів загарбника. Аварійники компанії кілька днів поспіль ліквідовували п’ять випадків пошкодження вуличних надземних газопроводів у трьох населених пунктах на кордоні області. В одному із сіл спеціалісти Дніпропетровськгазу показали надвисоку майстерність та відновили цілісність мереж, не відключаючи споживачів.

«Кожного разу, виїжджаючи на відновлення газопостачання людям після обстрілів ворога, розумієш свою відповідальність, - говорить головний інженер відділення Дніпропетровськгазу Костянтин Сметанніков. – Роботи завжди надскладні – зварювання на висоті, швидкість і якість. Ми розуміємо, що на вулиці ще прохолодно, а отже необхідно повернути тепло у домівки».
Завдяки злагодженій роботі та професійності газовиків області понад 230 клієнтів компанії знову з блакитним паливом. Продовжуємо працювати в посиленому режимі, адже наш пріоритет – люди та їх безпека.

Загалом, за добу 22 березня газовикам України вдалося відновити доставку газу до 500 домогосподарств в Чернігівській, Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській областях. З початку війни російські окупанти позбавили газу більше 290 000 домогосподарств по всій Україні.

Сплатіть за доставку газу сьогодні. Це можна зробити за кілька хвилин в онлайн-сервісах 104.ua без жодних комісій. Ці кошти дозволять зберігати безперебійну доставку газу і забезпечувати домогосподарства теплом по всій країні!



Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (11)

•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (9)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (7)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (5)

•  У Дніпрі на Пастера чоловік вломився в офіс та стрибнув з даху на асфальт: що кажуть в поліції (4)

•  У Дніпрі створюють нову зону відпочинку (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті