Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 19 травня 2024
14:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Агрохімічний метод боротьби з амброзією: у Дніпрі проводять останні ревізії

|«« «« »» »»|

У Дніпрі проводять ревізії територій та надають результати оброблення амброзії агрохімічним методом. Цьогоріч його комплексно застосовували вперше, охопивши різні місця загальною площею 10 гектарів.

Локації обиралися за пріоритетністю: біля шкіл, житлових будинків, дитячих та спортивних майданчиків. Оброблення проходить у два етапи: перший відбувся з червня по серпень, другий – з вересня по жовтень.

24 вересня спеціалісти провели ревізію на прилеглій до садового товариства території, що на вулиці Байкальській.

«Наразі ми проводимо останню ревізію тих локацій, які обробили раніше. Уже оглянули понад 20 територій на 17 вулицях. Результатом ми задоволені. Кількість рослин значно зменшено. Після дощу точково трапляються сходи, і ми їх додатково обробляємо. Це потрібно робити дуже швидко, адже у цей час амброзія активно квітне та відразу плодоносить. За декілька годин після оброблення препарат діє на рослину контактно і пригнічує процес визрівання насіння. Відповідно воно вже не потрапить у землю та не дасть нових сходів. Це останні оброблення на цей рік», – розповів експерт з державних випробувань препаратів для Мінприроди, представник фірми-виконавця Руслан Масненький.

Також він додав, що проведені роботи будуть оформлені як експертизи та передані на розгляд департаменту екологічної політики ДМР для наступного аудиту і контролю на майбутні періоди.

«На практиці ми побачили, що агрохімічний метод у боротьбі з амброзією є ефективним, адже знищує і надземну, і кореневу системи карантинної рослини. Цього року вдалося обробити понад 10 гектарів. Наступного року, згідно з програмою з локалізації та ліквідації амброзії та інших карантинних рослин, передбачено 4 млн грн на агрохімічний метод. Відповідно і площу оброблення буде збільшено», – сказав начальник відділу екологічної безпеки управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики ДМР Іван Бондар.

Звернення місцевих мешканців щодо проблеми розповсюдження амброзії на території у районі вулиці Байкальської відіграло не останню роль.

«Вже років зо три, відколи на території утворився пустир, на ньому почала активно розмножуватися амброзія. Це стало нашим головним болем. Ми неодноразово зверталися до міської влади з цією проблемою і нас почули. Тут бур’яни викошували, а от тепер обробили спеціальним препаратом, і ми самі бачимо, що амброзії стало менше. Наразі нам продемонстрували, як вщухає рослина після дії препарату. Дякуємо за таке результативне втручання», – поділилася враженнями місцева мешканка Наталія Заремська.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Прохожий  (24.09.21 19:09): Амброзию уничтожили в отдельно взятых районах города. Провели "мега аудит". А перенос аллергенов с загородных территорий, которые за 10-15 километров находятся: луга, овраги, территория вдоль рек, обочины автодорог, так называемые "посадки"? Но это уже совсем другая история 😁. Відповісти | З цитатою
Командоре Амброзий  (24.09.21 17:36): Не задушишь, не убьешь! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
13,5
млн грн фінансової допомоги для поліції Міськрада виділила у 2023 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті