Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 20 лютого 2025
00:10

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре прошла первая ночь фестиваля DNIPROPOP: как это было

|«« «« »» »»|

10 сентября начался фестиваль Dnipro pop. Заработала сцена «Клетка», «Театр», «Дом». Длиться фестиваль будет — 48 часов.

Несмотря на то, что фестиваль слегка задержался из-за травмы одного из рабочих, мероприятие все равно прошло, как полржено. Dnipro pop — это фудкорты, чиллаут, зоны отдыха, музыка и новые эмоции. Время хватать друзей и начинать развлекаться на всю катушку!

За двое суток, которые будет проходить фестиваль на его сцене уже выступили и выступят несколько десятков исполнителей, о которых многие вряд ли слышали. Все дело в том, что артисты андерграундные и очень популярны, но в узких кругах. Но это не отменяет того факта, что они отлично специализируются на проведении танцевальных мероприятий.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Игорь  (11.09.21 13:38): А где это происходит? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Дніпряни обурюються тим, що нові будиночки для бездомних собак встановили поряд із дитсадком (72)

•  Чи правильно влаштовувати родичів у будинок для літніх людей: думки мешканців Дніпрі (опитування) (17)

•  Бобри масово знищують дерева на Монастирському острові (17)

•  У Дніпрі на проспекті Поля мікроавтобус збив жінку, яка перебігала дорогу на «червоний»: відео моменту (14)

•  Борщовий набір 2025: скільки коштує зварити улюблену страву у Дніпрі (11)

•  На Дніпрі дівчина витягла з крижаної води собаку, який провалився під кригу (10)

•  Випускники шкіл більше не отримуватимуть золотих та срібних медалей (7)

•  У Дніпрі розчищають берегову лінію Монастирського острова (6)

•  У Дніпрі померла літня жінка, яку збили на пішохідному переході (6)

•  У Дніпрі відбулася виставка локомотивів, модернізованих Придніпровською залізницею (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті