Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
09:40

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі патрульні виявили викрадений рік тому автомобіль

У Дніпрі патрульні виявили викрадений рік тому автомобіль

22 серпня, близько 17:00 патрулюючи пр. Івана Мазепи екіпаж побачив автомобіль LEXUS, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Транспортний засіб зупинили та під час перевірки документів інспектор помітив, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу яке надав громадянин має ознаки підробки.

А під час поверхневої перевірки автомобіля виявили сліди механічного пошкодження ідентифікатора транспортного засобу.

Перевіривши авто більш ретельно та звірившись з базою розшуку, з’ясувалось, що ймовірно саме цей автомобіль рік тому був викрадений у Львівській області. А в місті Вінниці є ідентичне авто, так званий, двійник. Ця інформація підтверджували вірогідність того, що LEXUS знаходиться в розшуку.

Чоловіка та транспортний засіб передали слідчо-оперативній групі. Всі деталі будуть з’ясовувати слідчі Новокодацького відділку поліції.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Дмитрий  (28.08.19 21:33): Те, кто регистрирует такие авто в МВД, тоже соучастники Відповісти | З цитатою
Дмитрий  (28.08.19 21:30): Маленькая рыбка в море Відповісти | З цитатою
Лексус 350  (28.08.19 17:09): Хоть что-то нашли из всего того ,что угнали. За это молодцы !!! Если бы ещё дорогие авто не боялись останавливать и проверять документы и авто, результат раскрываемости был бы выше !!! Відповісти | З цитатою
Днепр_2  (28.08.19 16:11): Вор должен сидеть в тюрьме. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (13)

•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (10)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  У Дніпрі судитимуть чоловіка за систематичне домашнє насильство над цивільною дружиною (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті