Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 17 травня 2024
23:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Як не стати жертвою злочину: У Дніпрі працівники Муніципальної варти провели просвітницьку лекцію для відпочивальників табору «Золотий вік»

|«« «« »» »»|

Працівники комунального підприємства «Муніципальна варта» проводять просвітницькі лекції у безкоштовному таборі для літніх людей «Золотий вік». Заняття з особистої безпеки та запобігання правопорушенням влаштовують щотижня.

20 листопада бабусь і дідусів навчали, як не стати жертвою шахраїв. Ідею щодо теми подали самі відпочивальники.
«Просвітницькі лекції у таборі «Золотий вік» проводяться на постійній основі. Ми запитали у наших відпочивальників, яка тема їм була б цікавою та корисною цього разу. Виявилося, що люди хотіли б більше знати про особисту безпеку у повсякденному житті. Тому ми звернулися до працівників Муніципальної варти з пропозицією проводити лекції на цю тему, на що вони охоче погодилися», – розповіла директорка комунального підприємства «Оздоровлення та відпочинок» Дніпровської міської ради Лілія Березовська.
Одна з відпочивальниць нещодавно стала жертвою телефонного шахрайства. Жінка каже, що їй зателефонували з незнайомого номера та сказали, що її син потрапив у поліцію і щоб його звідти витягти, вона має перерахувати гроші на картку.
«Чоловік весь час просив мене бути з ним на постійному зв’язку та в жодному разі не кидати слухавки. Тож я робила все, як він казав. Зняла гроші з кредитної картки та вже майже відправила, але мені зателефонували з банку і не стали завершувати перерахування. Завдяки цьому я не стала жертвою злочину. Ця ситуація навчила мене бути більш уважною та зайвий раз не відповідати на дзвінки з незнайомих номерів», – поділилася історією жінка.
За словами інспектора комунального підприємства «Муніципальна варта» Дніпровської міської ради Ярослава Лози, такі злочини нині є доволі поширеними. Особливо часто зловмисники шукають собі жертв серед людей похилого віку.
«До цього додаються шахрайства в Інтернеті, а також пограбування пенсіонерів на вулиці. Під час освітніх бесід ми розказуємо, як запобігти цим злочинам, вберегти себе та як поводитися у нестандартних ситуаціях», – додав Ярослав Лоза.
Слухачі залишилися задоволені отриманою інформацією та зробили висновки.
«Завдяки цій лекції я зрозуміла, що можна уникати таких ситуацій. Достатньо не робити необдуманих вчинків», – розповіла відпочивальниця табору, пенсіонерка Елеонора Чернявська.
Нагадаємо, муніципальний табір «Золотий вік» вже четвертий рік поспіль діє з ініціативи міського голови Дніпра Бориса Філатова.

Щотижня у ньому безкоштовно відпочивають 240 літніх людей. Вони мають змогу відвідувати освітні лекції, грати у настільні ігри, проходити курси оздоровчого масажу, займатися різними видами спорту, творчістю тощо.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вики  (21.11.18 12:06): Не хилый лагерь,как туда бы пристроить родных? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
65
років з дня першої місцевої телевізійної передачі в Дніпрі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті