Дніпропетровський бадмінтоніст Данило Боснюк виборов ліцензію на участь у юніорських Олімпійських іграх. Вони пройдуть в Аргентині у жовтні 2018-го.
Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
Данило Боснюк – вихованець дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону ім. Вавілова та обласного училища фізичної культури . За останній рік він взяв участь в 11-ти міжнародних турнірах, увійшов до 32-х кращих бадмінтоністів світу, посів 25 рядок світового юніорського рейтингу. Тепер спортсмен представить місто, область та країну на юніорських Олімпійських іграх, які пройдуть 6-18 жовтня в Буенос-Айресі. Там на нього чекають одиночна та змішана категорії змагань.
Юніорські Олімпійські ігри збирають найталановитіших молодих спортсменів від 14 до 18 років. Вперше такі змагання пройшли в 2010-му в Сінгапурі.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |