Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 27 июля 2025
20:00

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Запрошуємо на фестиваль здорового та активного стилю життя «Живи Активно!»

Запрошуємо на фестиваль здорового та активного стилю життя «Живи Активно!»

23 червня, парк Т. Шевченка з 12:00 до 17:00. Вхід вільний!

Жити в сучасному ритмі та залишатися здоровим і бадьорим нелегко. Організм кожної людини зазнає негативного впливу стресу, неправильного харчування, дефіциту відпочинку, неблагополучного довкілля.

Ми пропонуємо разом пройти шлях від розуміння небезпечних симптомів до простих та ефективних рішень.

«Живи активно!» - це майданчик для спілкування - з лікарями, тренерами, викладачами та людьми, які просто надихають.

В зоні «Вимірювання» Ви зможете поспілкуватися з кардіологом, дієтологом, ортопедом, сімейним лікарем, окулістом. Крім того, зможете визначити та перевірити:

  • Як попередити інфаркт та інсульт
  • Ризик серцевих та судинних захворювань та ризик переломів
  • Зробити електрокардіограму
  • Вміст цукру в крові
  • Гостроту зору
  • Чи достатньо у Вашому організмі кисню
  • Рівень професійного вигорання
  • Як надати першу домедичну допомогу

Новинка! Захоплююча наукова подорож по моделі кишківника! Ви дізнаєтесь як він побудований та як працює.

В рамках фестивалю реалізується освітній проект «День боротьби з високим тиском». Існує думка, що лише люди похилого віку є чутливими до перепадів тиску, але такі переконання далекі від дійсності. Контролювати тиск потрібно всім та регулярно. Хвороби підкрадаються непомітно.

В зоні «Фізична активність» пройдуть майстер класи з фітнесу.

Для дітей активний відпочинок – дитячий футбол з тренером, майстер класи з читання та рахування. Улюблені герої мульфільмів, музика, аніматори та величезна розмальовка. Разом з дітьми ми проведемо оздоровчу зарядку-руханку та розкажемо чому потрібно займатися спортом та як вирости великим і здоровим.

«Живи активно!» - це про постійний розвиток, самовдосконалення, пізнання світу та себе. Це про гармонію. Будемо дуже раді Вам!

Деталі за тел. 050-351-5950

zhyvyaktyvno.org

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
лет зданию Днепровского цирка

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте