Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 24 липня 2025
10:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Придніпровська залізниця перерахувала до бюджету понад мільярд гривень

Придніпровська залізниця перерахувала до бюджету понад мільярд гривень

У січні-вересні 2016 року Придніпровська магістраль перерахувала до бюджетів та фондів соціального страхування 1 млрд 66 млн 314 тис. грн.

Зокрема, до Держбюджету було спрямовано 134 млн 630 тис. грн, місцевих бюджетів — 425 млн. 85 тис. грн, фондів соціального страхування — 506 млн 599 тис. грн. Військовий збір поточного року за дев’ять місяців склав 33 млн 425 тис. грн.

Лише у вересні залізниця поповнила різнорівневі бюджети та фонди соцстрахування сумою в 135 млн 193 тис. грн, у тому числі Держбюджет — 16 млн 526 тис. грн, місцеві бюджети — 59 млн 989 тис. грн, фонди соцстраху — 58 млн 678 тис. грн. За минулий місяць придніпровські залізничники також сплатили 4 млн 222 тис. грн військового збору.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Горожанин  (05.10.16 14:20): И теперь можно будет поднять зарплаты и пенсии людям, провести дотацию на проезд на транспорте для льготников? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті