|«« | «« | »» | »»| |
Метро у Дніпрі розпочнуть будувати вже у жовтні. Про це під час робочої поїздки на Дніпропетровщину повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
«У нас йде потужна реформа децентралізації. Уряд прийняв рішення передати всі повноваження щодо будівництва метро у Дніпрі місцевій владі. Розраховуємо, що будівельні роботи розпочнуться у жовтні», – зазначив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
Для будівництва трьох станцій дніпровського метро планують залучити більше 4 тисяч людей, зазначив начальник тунельного загону №14 «Київметробуду» Євген Шатайкін. Ця організація нині виступає субпідрядником турецької генпідрядної організації «Лімак».
«Нині вже розпочато підготовчі роботи, аналізуємо стан техніки та виконаних робіт», – зазначив Євген Шатайкін.
Фахівці «Київметробуду» працюватимуть у тандемі з «Дніпрометробудом».
«Завершити горно-капітальні роботи зі створення метро у Дніпрі планується за три роки. Це дуже стислий термін. Тому буде залучено багато фахівців, – зазначив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. – Це дуже гарний шанс підняти і підтримати метробудівельників Дніпра, адже такі кадри виховуються не один рік».
Не можна втрачати жодного дня, зазначає в.о. голови правління «Дніпрометробуду» Олександр Бутенко. Роботи розпочнуться одночасно на всіх станціях майбутнього метро: «Театральна», «Центральна» та «Історичний Музей».
Будівництво дніпровського метро ведеться за кредитні кошти України, Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. Загальна вартість – 304 мільйони євро.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
спочатку совкова бидлота та мафіози камуняцькі -лазаренко-юдька крали-зловживали потім їхні послідовники заверещали що треба метро залити водою та забути..
А як стало зрозуміло що МЕТРО буде добудовано та стане ОСНОВОЮ нової транспортної системи з БЕЗГОТІВКОВОЮ ОПЛАТОЮ проїзду мафіози заверещали в судомах..
Втрата контролю над фінансовим потоком вище 1млрд в рік поставить хрест на транспортній мафії Відповісти | З цитатою
копать сейчас будут у театра, так что он в первую очередь, увы Відповісти | З цитатою
"Метро в Днепре начинают строить уже в завтра"
"Метро в Днепре начинают строить уже в октябре"
"Метро в Днепре начинают строить уже в 2017"
Далі буде? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2