Так, перші місця у метанні диску посіли Руслан Валітов і Карина Чередниченко, у потрійному стрибку кращими стали Антон Давиденко і Дар'я Дьяченко. Перше місце у бігу на 3 тис метрів з перешкодами посів Сергій Шевченко, друге – Андрій Івахін. Кращим у бігу на 400 метрів з бар'єрами став Микита Чесак, другим став Олександр Клопенко. У метанні молота першість дісталася Костянтину Литвиненко, Єлизавета Суханова – на другому місці. У бігу на 400 метрів друге місце дісталося Іллі Денисову, третє – Дмитру Іванову. Треті місця у стрибках у довжину посіли Тетяна Головчук і Олександр Пилипчук. Також у семиборстві кращою стала Катерина Гейко, у метанні списа – Анастасія Іванова. Другі місця у Тетяни Головчук, Владислава Зяйко та Юлії Максименко за потрійний стрибок, біг на 100 метрів та стрибки з жердиною відповідно. А треті місця у метанні диска та семиборстві у Вікторії Підгірної та Катерини Шастун.
В естафеті дівчат 4 х 100 метрів друге місце вибороли Катерина Біляєва, Катерина Гудкова та Анастасія Осокіна, а в чоловічій естафеті першими стали Владислав Зяйко, Владислав Каряка, Костянтин Бутенко, Костянтин Гаваза. Також Ілля Денисов, Дмитро Іванов, Сергій Компанієць і Микита Чесак посіли перше місце на естафеті 4 х 400 метрів.
Довідка:
Для забезпечення підготовки спортсменів з легкої атлетики в області працює понад 280 тренерів, які тренують 6335 спортсменів, з них: 419 у вищих навчальних закладах; 4265 – у ДЮСШ, СДЮШОР; 19 – в ОШВСМ; 74 – у навчальних закладах спортивного профілю; 941 – у спортивних клубах.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |