Вт, 28 травня 2024
05:24

9-річний Марк Вороной з Дніпра виграв Всеукраїнські змагання найсильніших мінікадетів

Вихованець дніпровського настільного тенісу Марк Вороной (тренер Олексій Стерін) став переможцем «Всеукраїнських змагань найсильніших мінікадетів 2011 р.н. та молодші (ТОП-12)»!

Змагання проходили 28-31 березня у с. Андріївка у Львівській області. Марк Вороной на змаганнях показав значну перевагу по грі й отримав лише одну поразку з 10 зустрічей. Про це повідомило відділення Національного олімпійського комітету Дніпропетровської області.

«Хлопцю лише 9 років, а він минулого тижня став абсолютним чемпіоном міста Дніпра серед спортсменів 2009 р.н.! Виграв особистий розряд, парний чоловічий і змішаний!

Щирі вітання!!! Подальших перемог тобі, наш Талант!», - поділився президент Федерації тенісу настільного Дніпропетровської області Олександр Дювбаков.

Також на початку березня Марк Вороной завоював «срібло» на командному чемпіонаті України з тенісу настільного серед мінікадетів 2011 р.н. і молодші. А в особистому заліку хлопець виборов ще дві бронзи у парному чоловічому і змішаному розряді!

Вітаємо юного спортсмена та його тренера з перемогою на всеукраїнському рівні!

Відділення НОК допомогли Федерації тенісу настільного Дніпропетровської області провести відкритий чемпіонат області серед дорослих, профінансували поїздку жіночої команди «Dnipro City» на клубний чемпіонат України.

Дніпропетровщина має багато талановитих спортсменів та тренерів з настільного тенісу: Микита Завада, Дар’я Ковальова, Поліна Пащенко, Олег Реготун, Онуфрій Гоян та інші. Лише у 2023 році вони завоювали 67 медалей на чемпіонатах України, а 5 спортсменів – брали участь у чемпіонатах Європи.