Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 27 августа 2026
01:17

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

У Дніпрі провели фестиваль на підтримку прав жінок

У Дніпрі провели фестиваль на підтримку прав жінок

Арт-фестиваль HORIZONTAL 6.0 знову заявив: жінки можуть не тільки навчати, лікувати, піклуватися, а й створювати нове, керувати, змінювати країну.

Під час повномасштабної війни роль жінок в українському суспільстві набагато зросла. Тисячі чоловіків мобілізовані на фронт, багато з них загинули або отримали важкі поранення, які не дозволяють їм виконувати активні функції в суспільстві.

В останні роки жінки вимушені опановувати професії та зайняття, які донедавна вважались виключно чоловічими.

Але, як вважають багато хто, в українському суспільстві досі існує гендерний перекіс не на користь жінок.

Широкому обговоренню ролі жінок в сучасному суспільстві і було присвячено арт-фестиваль, в якому також було багато цікавого, зокрема - і постановка Театру соціальних змін.

Про враження від фестивалю та його підсумки розповіли його учасники та організатори:

«Арт-фест Horizontal знову заявив: Жінки можуть не тільки навчати, лікувати, піклуватися, а й створювати нове, керувати, змінювати країну.

Можливо, ви належите до 77% жінок, які вважають, що рівність в Україні вже досягнута?

Тоді нам доведеться нагадати про те, що, гендерний розрив в оплаті праці в минулому році сягнув 27%.

Або про те, що на державній службі на посадах найнижчого рівня 80% співробітників – жінки, а на найвищих посадах – лише 26%.

Тому МАРТІН-клуб на щорічних фестивалях і щодня продовжує говорити про підтримку жінок, про силу жінок та жіноче лідерство.

І БФ «Помагаєм» завжди радий доєднати свій голос до цієї розмови.

Наша директорка Марина Передерій, голова ГО Мартін-клуб Вікторія Федотова, заступниця міністра молоді та спорту Уляна Токарєва та інші учасниці на першій панельній дискусії обговорювали, як жінки вже змінюють країну і що буде далі.

Менеджерка з комунікації Ольга Левченко на відповідній панелі ділилася досвідом материнства під час війни.

Одним із найбільш актуальних обговорень була  розмова з юристками про проблему домашнього насильства: відповідальність держави та системні зміни.

І неможливо було пропустити виступ «Театру соціальних змін». Ці неймовірні вистави змінюють у процесі сюжет і змінюють життя.

Глядачу пропонують не лише обговорити соціальні проблеми, а й безпосереднім втручанням «врятувати» головних героїв. Це дає неповторне відчуття впливу й сили.

Маємо наснагу працювати далі й підтримувати українських жінок!».








Gorod.dp.ua на Facebook.


Vlad  (28.07.26 19:54): // Маємо наснагу працювати далі й підтримувати українських жінок!»...// Супер! і напевно відкриється "Жіночий Хаб" проектів, стартапів, ініціатив... Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі мобілізували піклувальника неповнолітньої дівчини-сироти: реакція омбудсмена (30)

•  Офіційно 1526-й. У Статуті Дніпра змінили рік заснування міста (28)

•  В ЄС роз'яснили ситуацію з Резерв+ для українок (13)

•  Хабарі за «потрібні» висновки ВЛК та мільйонні активи: на Дніпропетровщині судитимуть голову військово-лікарської комісії (10)

•  У Дніпрі демонтують 8,5-метровий пам’ятник радянським революціонерам (7)

•  У Дніпрі вдруге зійшов з рейок новий трамвай (6)

•  Фейк: військовозобов'язаним чоловікам заборонили евакуюватись із Дніпра (6)

•  У Дніпрі на Монастирському острові з’явилась фотозона до 35-річчя Незалежності України (4)

•  Підміна продуктів, шахрайство та незаконне збагачення: на Дніпропетровщині судитимуть начальника продовольчої служби та його підлеглу (4)

•  У Дніпрі за позовом прокуратури знесено самочинно збудовану будівлю (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
120
лет назад открылось Коммерческое училище

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте