
Сьогодні багато хто вважає, що людина на гідроциклі — це обов'язково порушник, який створює шум, небезпечно маневрує та заважає іншим відпочивальникам.
Зруйнувати цей стереотип власним прикладом намагається клуб власників такого виду транспортних засобів “Гідробраття”.
Цей клуб було засновано у Дніпрі ще 2019 року. Як згадує керівник клубу Угур Демірель, ідея його створення виникла саме з прагнення змінити стереотипи відношення суспільства до гідроциклів.
Зараз клуб об’єднує близько 400 людей з багатьох регіонів України. І головною метою вважає виховання молодих спортсменів, які будуть гідно представляти Дніпро та Україну на міжнародних змаганнях.
Ось про що розповів Угур Демірель Асоціації спортивних журналістів Дніпра:
«Наш спортивний клуб «Гідробраття» було засновано у 2019 році. За цей час нам вдалося об'єднати понад 400 учасників майже з усіх регіонів України. Нас об'єднує любов до води, повага до правил і спільне прагнення розвивати культуру безпечного судноплавства.
Ідея створення клубу виникла з бажання змінити ставлення суспільства до власників гідроциклів. На жаль, сьогодні багато хто вважає, що людина на гідроциклі — це обов'язково порушник, який створює шум, небезпечно маневрує та заважає іншим відпочивальникам. Ми прагнемо зруйнувати цей стереотип власним прикладом.
Ми переконані, що гідроцикл — це такий самий транспортний засіб, як і автомобіль. Якщо на дорогах існують Правила дорожнього руху, то на воді діють Правила судноплавства, які також вимагають відповідальності, дисципліни та поваги до інших учасників руху.
Одне з головних завдань нашого клубу — навчати людей безпечному та грамотному керуванню маломірними суднами. Ми пояснюємо, що гідроцикл — це не засіб для безрозсудної їзди чи небезпечних маневрів серед відпочивальників. Це техніка, яка потребує знань, навичок, дисципліни та відповідального ставлення.
Ще одним важливим напрямом нашої діяльності є розвиток водно-моторного спорту в Україні. Сьогодні цей вид спорту поки що недостатньо розвинений, а українських спортсменів, які представляють нашу державу на міжнародних змаганнях, небагато.
Ми хочемо змінити цю ситуацію, виховувати нове покоління спортсменів і допомагати їм гідно представляти Україну на чемпіонатах Європи та світу.
Вже сьогодні ми спільно плануємо наступний сезон: проведення навчальних занять із правил руху на воді, практичних тренувань, заходів із безпеки судноплавства, а також спортивних подій для дітей, молоді та дорослих.
СК «Гідробраття» — це не просто клуб власників гідроциклів. Це спільнота людей, яких об'єднують любов до води, взаємоповага, взаємодопомога, безпека та спорт.
Ми хочемо, щоб через кілька років, побачивши гідроцикл, люди говорили: «Це дисципліновані судноводії та спортсмени», а не пов'язували гідроцикли з порушеннями правил чи небезпечною їздою.
Саме в цьому ми вбачаємо нашу місію”.
![]() |
Gorod`ской дозор |
![]() |
Фоторепортажи и галереи |
![]() |
Видео |
![]() |
Интервью |
![]() |
Блоги |
| Новости компаний | |
| Сообщить новость! | |
![]() |
Погода |
| Архив новостей | |