
Майже 709 млн грн з них – за пошкоджене ворогом житло.
Кошти виділили для більш ніж 10 тис заявників. Їх власники понівеченого майна можуть витратити на будівельні матеріали або сплатити послуги робітників.
Сформували в регіоні й понад тисячу житлових сертифікатів на більш ніж 1,5 млрд грн власникам знищеного росіянами житла. Це кошти на придбання нової приватної оселі або квартири.
Замість такого сертифікату можна отримати грошову виплату. Але лише в тому разі, якщо люди збираються зводити новий будинок на власній земельній ділянці. Такі компенсації надали 22 мешканцям майже на 34 млн грн.
Подати заявку на участь в програмі «єВідновлення» можна через Дію.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |