Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 07 августа 2026
23:39

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепр стал еще и гитарной столицей Украины!

Днепр стал еще и гитарной столицей Украины!

К своим многочисленным титулам наш город добавил еще один.

Космическая. Культурная. Муральная… Какой только столицей не называли наш город!

Теперь в перечне этих высоких, но неофициальных титулов есть и «Гитарная столица Украины».

Так утверждают в городском управлении культуры, поясняя это следующим образом:

«Дніпро — гітарна столиця України!

Учні Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара гучно заявили про себе на V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на класичній гітарі «ГІТАРІАДА-2026», що відбувся в історичному Острозі.

Конкурс об’єднав 47 солістів та 17 ансамблів із 11 областей України, а виступи учасників оцінювало професійне журі з Києва, Львова, Луцька, Рівного та Дніпра.

Результат дніпровських музикантів — блискучий:

Михайло Шарін — Лауреат І ступеня

Ансамбль гітаристів — І місце

Вітаємо учнів та викладачку Анастасія Демчук із потужним результатом!

Дніпровська школа української культури та мистецтв імені Олеся Гончара — це простір, де діти розкривають свій талант, виступають на сцені та представляють Дніпро на всеукраїнському рівні.

У школі можна навчатися: грі на музичних інструментах, вокалу, образотворчому мистецтву, хореографії, театральному мистецтву.

Хочете, щоб ваша дитина навчалась у школі ім. Олеся Гончара?

Тоді приходьте на вул. Радистів, 3!».





Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (9)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  У Дніпрі продовжують проєкт, який має вирішити проблему підтоплень Амур-Нижньодніпровського району (3)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)

•  Колишній ресторан та пам’ятник історії «Стара башта» став справжнім жахом та руїною (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте