Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 04 августа 2026
15:41

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре провели Фестиваль сакур

|«« «« »» »»|

Центром праздника стала прекрасная аллея этих цветущих деревьев на территории транспортного университета.

Вчера сотни жителей и гостей Днепра стали участниками этого праздника.

Всех гостей ждали и цветущие сакуры, и богатая программа праздника. В ней были культурные и развлекательные программы. Полевая кухня и дегустация разных вкусных блюд. Знакомство с историей и традициями Японии, открытие выставки восточного искусства. А будущие абитуриенты смогли больше узнать о том, какие программы предлагают в Украинском государственном университете науки и технологий.

Одним из ключевых моментов праздника стало открытие нового памятника.

Об этом организаторы и участники фестиваля рассказали:

“3 травня 2026 року в УДУНТ відбувся яскравий та натхненний «Сакура-фест», який об’єднав усю університетську родину. На різних локаціях гостей щиро зустрічали представники всіх п’яти інститутів, створюючи атмосферу відкритості, творчості й справжнього студентського життя.

Однією з ключових подій стало урочисте відкриття пам’ятника «Синергія майбутнього» — символу єдності, розвитку та спільного руху вперед. Фестиваль вражав різноманіттям фотозон: абітурієнти із захопленням малювали сакуру, робили яскраві світлини серед квітучих дерев, знайомилися з університетом у невимушеній, святковій атмосфері.

Особливий інтерес викликали екскурсії біля картин художниці, де наші екскурсоводи захопливо розповідали про мистецтво, надихаючи гостей на нові відкриття. А після насиченої програми всіх чекала смачна польова кухня, що додала події душевного тепла.

На стадіоні відбувся концерт талановитого студентства УДУНТ — яскраві виступи, музика, емоції та щирі оплески створили незабутню атмосферу свята.

І найцінніше — це слова абітурієнтів, які з усмішкою говорили: «Як же у вас тут добре!» Саме в ці моменти особливо відчувається: усе було недаремно, і ця щирість — найкраща оцінка нашої спільної праці”.

Фото – УДУНТ и Музей истории УДХТУ.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (9)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (8)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (3)

•  У дніпровському ТРЦ відбулося незвичайне собаче свято (3)

•  Чи варто обмежити смартфони в школах? У Дніпрі хочуть почути думку батьків (3)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)

•  У Дніпрі під час «бусифікації» на ж/м Калинівський-6 лунали постріли: що пишуть соцмережі та що кажуть в поліції (3)

•  Аби не перебігали дорогу: у Дніпрі на Донецькому шосе встановили нове огородження (2)

•  У Дніпропетровську з демонтованих пам’ятників радянської доби створять «парк колонізаторів» (2)

•  Історія Дніпра: 70 років тому було засновано перший таксопарк міста (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
лет тому назад начали строить Набережную

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте