Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 22 июля 2026
04:28

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На Фестивальном причале Днепра покажут очень страшные машины

На Фестивальном причале Днепра покажут очень страшные машины

Уникальные автомобили из коллекции Технического музея «Машины времени» были изуродованы во время вражеских обстрелов.

Уже больше трех месяцев музейщики проводят трудоемкий процесс восстановления этих старинных и редких авто.

Часть из них будет показана на выставке-автопробеге «Нерозчавлений», на который приглашает директор музея «Машины времени» Михаил Прудников:

«Зустрічі-авто-пробігу «Нерозчавлений» пощастило - виявилося що у музею «Машини Часу» багато друзів та шанувальників.

На Фестивальному причалі будуть представлені автомобілі що постраждали у нашому місті від ракетно-дронових ударів рф: ГА3-66 Б - 1974 р.в., легковий автомобіль AZLK 2140 - 1980 р.в., моторний човен «Прогрес», рейсовий автобус «VOLVO», їх доставлять безкоштовно на маніпуляторах та евакуаторах.

Автобус КАВЗ-651 - 1973 р.в. ми змогли поставити на хід та музеєфікувати, попри свої наскрізні «поранення», він приїде самостійно.

Авто-пробіг «Нерозчавлений» відбудеться 21 лютого о 14:00. В ньому візьмуть участь технічні засоби, понівечені, але не зломлені внаслідок ракетно-дронових атак по м. Дніпро.

Якщо твій улюблений автомобіль був скалічений вибуховою хвилею, має вибите скло, деформований кузов та рвані «рани» від уламків, але попри все залишається незламним, на ходу, як і ти, після 1460 днів і ночей війни - чекаємо на тебе!».

Фото – музей «Машины времени».






Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі другий день мітингують проти відставки очільника Міноборони (15)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (15)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (10)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (9)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (7)

•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (7)

•  У Дніпрі на Слобожанському проспекті жорстоко знущалися з цуценяти, його могли зґвалтувати: поліція проводить перевірку (5)

•  Водоканал з 1 липня також підняв вартість абонентського обслуговування (4)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (4)

•  Жителі Дніпра продовжують самостійно ремонтувати розбиті дороги (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте