Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 05 червня 2026
03:30

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині внаслідок ДТП загинув 15-річний пасажир: 17-річному водію повідомили про підозру

На Дніпропетровщині внаслідок ДТП загинув 15-річний пасажир:  17-річному водію повідомили про підозру

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру 17-річному водію, який у стані алкогольного сп’яніння вчинив смертельну аварію, внаслідок якої загинув неповнолітній пасажир (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

За даними слідства, 5 грудня підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля, рухався по одній з трас Криворізького району. Не обравши безпечної швидкості руху, він не впорався з керуванням, через що авто виїхало на узбіччя.

Унаслідок ДТП 15-річний пасажир автівки загинув на місці, інші пасажири — двоє хлопців 19 та 22 років — зазнали поранень.

Експертиза встановила наявність у крові підозрюваного 0,7 проміле алкоголю.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Дніпропетровській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (11)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті