Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 21 липня 2026
01:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Повістка на відправлення до війська може відправлятися поштою - рішення Кабміну

Повістка на відправлення до війська може відправлятися поштою - рішення Кабміну

Кабінет міністрів змінив порядок призову, дозволивши надсилати "бойові" повістки поштою рекомендованим листом. Відмова від отримання або неявка тягне за собою кримінальну відповідальність.

Кабінет міністрів вніс зміни до порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, за якими повістки щодо призову та відправки на військову службу можуть відправлятися поштою. Про це йдеться в постанові уряду №916, передає УНН.

Як вказується в постанові, на основі результатів проведення медичного огляду та професійно-психологічного відбору (у разі потреби) резервістам та військовозобов’язаним, які підлягають під мобілізацію повістка щодо призову та відправки на військову службу вручається під особистий підпис або надсилається ТЦК та СП рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення з повідомленням про вручення на адресу їх місця проживання.

В порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період вказується, що у разі відмови резервіста або військовозобов’язаного від отримання такої повістки або неприбуття для відправлення до військової частини, вони несуть відповідальність відповідно до Кримінального кодексу.

Більшість українців свідомо реагують і приходять до ТЦК після отримання повістки. Попри скандальні випадки, які активно підсвічує ворог, мобілізація залишається критично важливим елементом оборони.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі другий день мітингують проти відставки очільника Міноборони (12)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (11)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (10)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (8)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (7)

•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (5)

•  У Кам'янському жінку двічі оштрафували за домашнє насильство над чоловіком (3)

•  У Дніпровсько-Орельському заповіднику зайнялися обліком метеликів (3)

•  У Дніпрі чоловіка засуджено за сексуальне насильство над 4-річним сином своєї співмешканки (3)

•  Нардеп з Дніпра оголосив про складання депутатського мандата (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті